Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Niezdara

Niezdara, śląskie

  • 1 079 000 zł
  • 186 m²
  • 5 801,08 zł/m²

Zdjęcie

Anna Lubelska-Fu...

Skontaktuj się

Dom Niezdara

Niezdara, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 079 000 zł

186 m²

5 801,08 zł/m²

Dom Niezdara

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 079 000 zł 186 m² 5 801,08 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
916 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

916 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 079 000 zł (5 801,08 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Niezdara)
  • Charakterystyka domu 186 m², 6 pokoi; stan: surowy zamknięty
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2023
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 916 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: EURODOMANNA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EURO-DS-416

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący z widokiem na jezioro

Na sprzedaż dom o powierzchni 186m 2 w spokojnej okolicy z widokiem na jezioro w Świerklańcu.

Parter:
- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród
- wiatrołap
- łazienka
- dodatkowy pokój
- spiżarnia
- garaż

Piętro:
- 4 sypialnie
- korytarz
- łazienka
- WC
- pralnia

Dom w stanie surowym zamkniętym (...)

Agent

Anna Lubelska-Furman

531 024...

531 024 898

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Lubelska-Furman

531 024...

531 024 898

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości